Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Yollar Türk Milli Komitesi iş birliği ile 26-28 Mayıs 2016 tarihlerinde ANKARA Congresium’da düzenlenen Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı / ROAD 2 TUNNEL EXPO 2017)’de Asphalt Road Systems Inc. olarak katılımcı olarak yer aldık.

Kamu, özel sektör, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği organizasyonun açılışını Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN ve Karayolları Genel Müdürü İsmail KARTAL yaptı. “Yolların buluştuğu yer” mottosundan hareket ile hayata geçirilen fuar, Türkiye’deki karayolu, köprü ve tünel projelerinde yerli ve yabancı firmalarda sektörlerin üst düzey yetkilileriyle bir araya getirdi.

 

 Kaliteli ve sürdürülebilir yollar için sunduğu asfalt katkı maddeleri, renkli asfalt katkıları, yol alt yapı ürünlerinden oluşan  inovatif ürün  ve sistemlerini sergilendiği K-45 standında yer aldık. Sektörde faaliyet gösteren tüm kişi ve kuruluşlara, sektörün ihtiyacı olan en son teknolojileri görme ve inceleme olanağı sunduk.

 

 

Şirketimizin kurucusu Ebru GULLİK:  “Standımız; kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, yükleniciler, taşeronlar, makine, malzeme ve ekipman sağlayıcıları ,ulusal ve uluslararası şirketler tarafından oldukça ilgi gördü. 

 İkili görüşmelerle yenilikçi ürün ve sistemlerimizle ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaparken, ticaret hacmi sağlama olanağı sunan fuarda aynı zamanda yeni iş birlikleri için tohumları atmış olduk. Bu güzel organizasyon için, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Yollar Türk Milli Komitesi’ne teşekkür ederiz. “